.

HAKKIMIZDA

YAZAR KALIP; Konya'da 35 Yıldır Sızdırmazlık kauçuk kalıp tasarım ve kalıp imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.


Hizmet verdiğimiz sektörde, güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Kalıp imalatı, ustalık ve profesyonellik ister. Kalıp hata kabul etmez. Yazar Kalıp; Kaliteli hizmet ve mutlu müşteri sloganıyla hizmet vermekte olup, faaliyetine başladığı günden bugüne müşteri memnuniyetini zirveye çıkarma hedefindedir.


Hizmet verdiğimiz alanda taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız profesyonel hizmet vermektedir.


Kalıp İmalat Halkamızın İçinde;


Hizdrolik sızdırmazlık elemanları kalıp imalatı, pnomatik sızdırmazlık elemanları kalıp imalatı, statik sızdırmazlık elemanları kalıp imalatı, sızdırmazlık conta kalıp imalatı, oring kalıp imalatı ile diğer sızdırmazlık elemanlarının kalıp tasarımı ve imalatları yer almaktadır.


Kauçuk sızdırmazlık kalıp ihtiyaçlarınızda, profesyonel kalıp tasarım ve imalat firmalarıyla çalışmanızı tavsiye ediyor, yoksa çok başınızın ağrıyacağını belirtmek istiyoruz.HEMEN ARA